افزونه وردپرس افزودن تم دارک به سایت دارک لوپ پرو – darklup pro

نسخه : 3.2.1

4

فروش

98%

رضایت

از 0 رای

بدون لایسنس و بدون محدودیت
قابل استفاده در بی نهایت سایت
پشتیبانی رایگان سه ماهه
کاملا فارسی سازی و راستچین شده

قیمت محصول :

تومان 210,000

از 0 رای

Darklup – حالت تاریک وردپرس پیشرفته، تم تیره، پلاگین حالت شب

با فعال کردن کاربرپسندترین افزونه Darklup در چند لحظه ظاهر وب سایت وردپرس خود را از نظر زیبایی شناسی تغییر دهید. 👓 حالت تاریک آسیب های ناشی از نورهای روشن صفحه را کاهش می دهد و تا 70٪ از چشم محافظت می کند. 📋 با فعال کردن دارکلاپ، هر وب سایت وردپرسی را به یک تجربه خواندنی چشم نواز تبدیل کنید. Darklup – بهترین افزونه حالت تاریک وردپرس دارای ویژگی های ضروری متعددی برای بهینه سازی حالت تاریک برای صاحبان وب سایت های وردپرسی است. با کمک عملکردهای انعطاف پذیر و کاربر پسند Darklup، یک رابط تاریک بصری خیره کننده را بدون هیچ مشکلی فعال کنید. این افزونه ضروری حالت تاریک بر اساس الگوریتم های مصنوعی پیشرفته و هوشمند ساخته شده است. می تواند به طور خودکار ساختار وب سایت را تجزیه و تحلیل کند و به صورت هوشمند حالت تاریک را بدون ایجاد هیچ گونه پیچیدگی در طراحی وب سایت پیاده سازی کند. حساسیت رنگ هوشمند کنتراست رنگ را بر اساس ترجیح کاربر تنظیم می کند. افزایش بهره وری بدون تاثیر بر چشمان شما. همچنین، می‌توانید از ۱۲ پیش‌تنظیم رنگی از پیش تولید شده برای طرح‌های چند حالت تاریک استفاده کنید

چرا دارکلاپ را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین افزونه حالت تاریک وردپرس می تواند تجربه کاربری وب سایت شما را قابل توجه تر کند. Darklup دارای ویژگی های منحصر به فرد بهینه سازی حالت تاریک است که برای بهبود نرخ پرش وب سایت شما کارآمد است. همچنین برای بازدیدکنندگان مفید است که از قرار گرفتن در معرض نور آبی در امان باشند. 👁️ دمو

🌟 ویژگی های رایگان پلاگین حالت تاریک وردپرس:

 1. ویجت المنتور حالت تاریک: ویجت المنتور حالت تاریک به شما امکان می دهد دکمه تغییر حالت تاریک را در هر پست یا صفحه تنظیم کنید و وب سایت خود را به طور کامل سفارشی کنید.
 2. ویجت حالت تاریک گوتنبرگ: با استفاده از ویجت سوئیچ حالت تاریک گوتنبرگ، می توانید دکمه تغییر حالت تاریک را در هر صفحه یا پستی به عنوان درخواست خود قرار دهید.
 3. ویجت WP حالت تاریک: Darklup به شما این امکان را می دهد که به راحتی ویجت های WP را بدون هیچ مشکلی فعال کنید.
 4. حالت تاریک Frontend: عملکرد حالت تاریک را برای بخش جلویی وب سایت وردپرس خود فعال کنید.
 5. حالت تاریک Backend: عملکرد حالت تاریک را برای پنل مدیریت وب سایت وردپرس خود فعال کنید.
 6. حالت تاریک مبتنی بر زمان: به راحتی می توانید حالت تاریک خودکار را بر اساس زمان دلخواه خود روشن کنید. همچنین می توانید زمان شروع و پایان را تنظیم کنید.
 7. دکمه سوئیچ شناور: می توانید دکمه های سوئیچ شناور را در هر نقطه از وب سایت خود اضافه و فعال کنید.
 8. تغییر موقعیت سوئیچ شناور: سوئیچ شناور می تواند در بالا سمت راست، بالا سمت چپ، پایین سمت راست و پایین سمت چپ در صفحه وب شما نمایش داده شود. حاشیه سوئیچ شناور را به بالا، پایین، چپ و راست سفارشی کنید.
 9. حالت تاریک مبتنی بر سیستم عامل: تقریباً تمام سیستم عامل های پیشرو از پلاگین Darklup برای نمایش طرح رنگ حالت تاریک پشتیبانی می کنند.
 10. 3+ پیش تنظیم رنگ انحصاری: بیش از 3+ از پیش تنظیم رنگ انحصاری برای مدیر و داشبورد که برای تزئین وب سایت با رنگ متعادل مناسب قابل دستیابی هستند.
 11. 4+ سبک سوئیچ انحصاری: بیش از 4 سبک سوئیچ انحصاری برای افزایش بهره وری یک وب سایت موجود است.
 12. Ready for Translation ( شامل فایل های .pot ) : می توانید از زبان از پیش تعریف شده به زبان مورد نیاز خود ترجمه کنید زیرا فایل pot در این افزونه گنجانده شده است تا به زبان مادری شما خدمت رسانی کند.
 13. میانبر صفحه کلید: به راحتی می توان حالت تاریک را با استفاده از Ctrl+Alt+D روشن یا خاموش کرد. میانبر صفحه کلید هم در Frontend و هم در Backend سایت کار می کند.
 14. حالت تاریک پویا: حالت تاریک پویا به شما این امکان را می دهد که حالت تاریک تولید شده خودکار را فعال کنید. از یک الگوریتم هوشمند و پویا برای ایجاد بی زحمت طرح های رنگی خیره کننده در حالت تاریک برای وب سایت شما استفاده می کند.
 15. افزودن همپوشانی به همه تصاویر پس‌زمینه: گزینه همپوشانی را فعال کنید تا جلوه‌ای جذاب بصری به همه تصاویر پس‌زمینه اضافه کنید و ظاهر آن‌ها را بدون نیاز به جایگزینی تصویر بهتر کنید.
 16. بهینه سازی مناسب تصویر: به راحتی چندین فاکتور (روشنایی، کنتراست، کدورت، سپیا) تصاویر وب سایت خود را تنظیم کنید تا در تنظیمات حالت تاریک از نظر بصری واضح و کاربرپسند باشد.
 17. Set Button Location: می‌توانید دکمه سوئیچ حالت تاریک را در هر نقطه از وب‌سایت به دلخواه خود و کاربرتان نمایش دهید.
 18. به یاد داشته باشید آخرین زمان حالت: حالتی را که شما یا مخاطبان آخرین بار استفاده کرده اید را به خاطر بسپارید و حالت را مطابق آخرین حالت دسترسی به طور خودکار فعال کنید.
 19. تنظیم اندازه دکمه: می توانید اندازه دکمه سوئیچ حالت تاریک را تغییر دهید. سوئیچ شناور را می توان برای افزایش یا کاهش اندازه با حفظ نسبت تصویر، مقیاس بندی کرد.
 20. پیش‌نمایش سوئیچ: می‌توانید پیش‌نمایش زنده سوئیچ شناور را در Plugin Back-end ببینید.
 21. به خوبی مستند شده است: می توانید اطلاعات کامل و راهنمای نصب مناسب را در بخش “اسناد” افزونه Darklup پیدا کنید.

🔥 ویژگی های وردپرس DARK MODE PLUGIN PRO:

 1. محصولات و دسته بندی های WooCommerce را حذف کنید: برای غنی سازی وب سایت WooCommerce خود، این ویژگی به شما امکان می دهد دکمه سوئیچ حالت تاریک را در برخی از محصولات و دسته ها نشان دهید. بنابراین، می‌توانید هر محصول یا دسته‌ای را برای نمایش دکمه سوئیچ تاریک حذف یا اضافه کنید.
 2. راه اندازی تنظیمات حالت تاریک: این ویژگی شگفت انگیز به شما امکان می دهد صفحات، پست ها و دسته های خاصی را انتخاب کنید که نمی خواهید سوئیچ حالت تاریک را نشان دهید.
 3. حالت تاریک پشتیبانی شده از CSS سفارشی: می توانید بخش های خاصی از وب سایت وردپرس خود را با پشتیبانی از CSS سفارشی در حالت تاریک ویرایش کنید.
 4. یکپارچه سازی کد کوتاه: می توانید یک کد کوتاه [darklup_darkmode_switch] را برای تغییر مکان دکمه سوئیچ حالت تاریک وارد کنید.
 5. سفارشی سازی رنگ: به طور مستقل رنگ بخش های مختلف وب سایت خود مانند رنگ پس زمینه، رنگ پیوند، رنگ شناور و غیره را سفارشی کنید.
 6. زمان بندی حالت تاریک: زمان فعال سازی حالت تاریک وردپرس را با توجه به زمان محلی خود تنظیم کنید و از فعال سازی خودکار حالت تاریک در وب سایت لذت ببرید.
 7. تغییر رنگ پس‌زمینه: همچنین می‌توانید تغییر رنگ پس‌زمینه را بر اساس طراحی وب‌سایت و هویت برند خود سفارشی کنید.
 8. سوئیچ منوی حالت تاریک: می توانید منویی را برای نمایش دکمه سوئیچ حالت تاریک در کنار منو انتخاب کنید.
 9. رنگ حاشیه: رنگ های حاشیه مختلف را برای تزئین وب سایت خود در حالت تاریک ارائه دهید.
 10. رنگ شناور پیوند: رنگ شناور پیوند را سفارشی کنید تا پیوند برای بازدیدکنندگان وب سایت قابل پیمایش تر شود.
 11. کیت اندازه قلم حالت تاریک: ممکن است احساس کنید که برای مقابله با وب سایت خود نیاز به تغییر اندازه فونت متن دارید و این ویژگی به شما امکان می دهد اندازه فونت را تغییر دهید.
 12. Exclude Elements: می توانید با انتخاب کلاس، div، شناسه وب سایت خود، از نمایش یک عنصر یا بخش خاص برای نمایش دکمه سوئیچ حالت تاریک اجتناب کنید.
 13. جایگزینی نشان‌واره در حالت تاریک: می‌توانید به‌طور هوشمندانه لوگوی تیره یا روشن خود را به دلخواه تغییر دهید. ما گزینه ای برای آپلود آرم برای هر دو نسخه تاریک و روشن اضافه کرده ایم.
 14. سوئیچ دسترسی جدید اضافه شد: دکمه های سوئیچ جدید در سبک های مختلف اضافه شده است. این سبک های جدید سوئیچ مطمئناً به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را جذب کنید.
 15. سازگاری WooCommerce اضافه شد: افزونه Darklup کاملاً با پلتفرم WooCommerce برای تغییر ظاهر صفحات محصولات و دسته ها سازگار است.
 16. حالت تاریک پیش‌فرض: می‌توانید حالت تاریک را به عنوان رنگ‌بندی پیش‌فرض برای وب‌سایت خود تنظیم کنید. این بدان معناست که کاربران شما هرگز نیازی به تغییر حالت روشن به تاریک ندارند. آنها به طور پیش فرض حالت تاریک را خواهند دید.
 17. سفارشی سازی سوئیچ شناور: Darklup دارای گزینه سفارشی سازی سوئیچ شناور است. می توانید آن را همانطور که می خواهید سفارشی کنید. می‌توانید سوئیچ را با نمادها، پس‌زمینه‌ها و پالت‌های رنگی سفارشی کنید.
 18. Switch Tooltip Setting: Tooltip به شما این امکان را می دهد که به کاربر خود هشدار دهید که در صورت تمایل از این ویژگی استفاده کند. شما می توانید از هر متن سفارشی استفاده کنید.
 19. Switch Animation: انیمیشن را تغییر دهید تا سوئیچ شناور به شکلی شیک ظاهر شود. بین چند سبک انیمیشن انتخاب کنید.
 20. تجزیه و تحلیل استفاده: یک نمای کلی از گزارش استفاده از Darklup در ویجت داشبورد و همچنین گزارش برنامه ریزی شده از طریق ایمیل دریافت کنید.
 21. نمایش سوئیچ شناور در دسکتاپ: نمایش سوئیچ شناور در دسکتاپ به شما امکان می دهد سوئیچ شناور را در هر صفحه دسکتاپ نمایش دهید.
 22. نمایش سوئیچ شناور در موبایل: سوئیچ شناور نمایشگر را در موبایل فعال کنید و یک سوئیچ شناور که حالت تاریک را فعال می کند در صفحه نمایش موبایل می ماند.
 23. سوئیچ قابل کشیدن: می‌توانید دکمه حالت تاریک را به موقعیت دلخواه روی صفحه بکشید تا استفاده از آن آسان‌تر شود. این گزینه برای iOS و Android در دسترس است.
 24. شدت حالت تاریک: با انتخاب یک سطح دلخواه، شدت حالت تاریک را برای وب سایت خود تنظیم کنید. با افزایش ارزش، پس زمینه وب سایت تیره تر می شود. در 100% رنگ پس زمینه کاملاً تیره خواهد بود. اجرای این تنظیم می تواند زیبایی بصری وب سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. با کمال تعجب، ممکن است نیازی به جایگزینی هیچ یک از تصاویر موجود در وب سایت خود نداشته باشید تا در حالت تاریک خوب به نظر برسید.
 25. حذف پوشش تصویر پس‌زمینه: وقتی «پوشش تصویر» فعال باشد، همه تصاویر پس‌زمینه در حالت تاریک یک پوشش دریافت می‌کنند. می توانید با ارائه کلاس یا شناسه آن عنصر، همپوشانی را از یک عنصر خاص حذف کنید.

🔥 ویژگی های بیشتر نسخه پریمیوم:

 1. انتخابگر رنگ سفارشی پیشرفته
 2. پالت رنگ دایره ای استاندارد WCAG
 3. کیت اندازه قلم برای حالت تاریک
 4. پشتیبانی و ویژگی های WooCommerce
 5. CSS سفارشی برای توسعه دهندگان و کاربران حرفه ای
 6. سفارشی سازی ویژگی تصویر (روشنایی، کنتراست، کدورت) در صفحه وب هدف
 7. کدهای کوتاه ضروری
 8. تغییر رنگ پس زمینه با تعداد زیادی رنگ شگفت انگیز
 9. یادآوری حالت رنگ برای تجربه کاربری بهتر
 10. گزینه های سوئیچ در منو، رنگ حاشیه، کدورت تصویر گنجانده شده است
 11. تنظیم رنگ ماوس برای پیوندها
 12. انتخاب صفحه و پست ، از حالت تاریک فقط در جایی که نیاز دارید استفاده کنید
 13. برای جلوگیری از حالت تاریک در مکان های خاص توسط شناسه CSS، عناصر را حذف کنید
این افزونه به طور کامل فارسی سازی و راستچین شده است   توضیحات

مشخصات محصول

مشخصات محصول انتخابی شما

محتویات دانلودی:
اطلاعاتی ثبت نشده است....
پیش نیاز ها
اطلاعاتی ثبت نشده است....
حجم فایل :
اطلاعاتی ثبت نشده است....
سازگاری با :
اطلاعاتی ثبت نشده است....
تست شده با :
اطلاعاتی ثبت نشده است....

گالری تصاویر

تصاویری از محیط محصول

جدیدترین محصولات

محصولاتی که پیشنهاد برای شماست

4

فروش

98%

رضایت

از 0 رای

مجموعه رسانیکو

25 آبان 1402

RasaN!co MarkeT

بدون پاسخ

نسخه : 3.2.1

تومان 210,000

بدون لایسنس و بدون محدودیت
قابل استفاده در بی نهایت سایت
پشتیبانی رایگان سه ماهه
کاملا فارسی سازی و راستچین شده

امکانات سفارشی نیکو سرویس

خدمات نصب / ویرایش

100,000 تومان

خدمات طراحی اختصاصی

قیمت متغیر

اموزش اختصاصی

200,000 تومان

برای دریافت خدمات نیکوسرویس بعد از خرید محصول تیکت بزنید